تبلیغات
وبـــلاگ رشته ی تجربی مدرسه ی سید الشهدا(ع) ( واحد چمران ) - سفر مشهد ( سال 90-91 ) کلاس دوم و سوم دبیرستان
تاریخ : پنجشنبه 1 تیر 1391 | 12:37 ق.ظ | نویسنده : امیر عرفان

 DECIDE while others are delaying

(تصمیم بگیر وقتی که دیگران مرددند)

=========================


سلام دوستان .

چه خبر ؟
خوبین ؟ خوش گذشته ؟ تابستان چطوره ؟ اوضاع کارنامه های چطوره ؟ کتک خوردین ! یا نه ؟ پاداش نمراتتون را گرفتین ؟ مسافرت رفتین ؟بهم نمیگین زیارتم قبول . اخه زوار از راه برگشته هستم . . .

=========================

دوستان همان که قبلا هم گفتم بنده با تعدادی دانش آموزان قراره به اردوی تفریحی سیاحتی مشهد برویم . و خوشبختانه رفتیم و حالا امروز روز ظهر برگشتیم.

راستش خوش گذشت . ولی اگه بخوام یکی یکی بگم کلی طول میکشه .

خیلی خیلی خلاصه بهتون میگم .

ابتدا من و یکی از دوستانم با منتخبین گروه کلاس انسانی ها یک گروه کامل را تشکیل دادیم و در اونجا به یکی از اتاق های هتل رفتیم ولی متاسفانه به دلیل کم داشتن یک نفر در گروه اتاق ما عوض شد . ولی خداییش اتاق قبلی بهتر قبلی بود .
درضمن اسم زائر سرا بود : زائر سرای طوبی یزد ( ویژه کارکنان دانشگاه صدوقی یزد

برنامه در روز اول در مشهد  ابتدا با رفتن به سرزمین موچ های آبی با گروه قبلی از دانش اموزان که اونا هم مشهد بودن آغاز شد .  حدود 4 - 5 ساعت اونجا بودیم . فکر کنم باحالترین برنامه بعد از حرم مطهر امام رضا همون برنامه استخر موج های آّبی بود . بعد از موج های آبی به یکی از باغ های واقع در مشهد برای صرف ناهار به اونجا رفتیم . و بعد از اونحا و بازگشت به هنل پس از چند ساعتی استراجت به حرم رفتیم و خلاصه گروه اولی که زود تر ما به مشهد رفتن در ساعت 11 شب به یزد با اتوبوس سرویس vip به یزد بازگشتند.

بعد از این هم یعنی در روز های دوم  سوم  روال برنامه های بازار و مکان های دیدنی مشهد و نیز حرم مطهر امام رضا (ع) بود .
درضمن خوشبختانه سفر ما مبعث پیامبر اکرم بود و این موضوع باعث شلوغی بیش از حد حرم و در نتیجه بسته شدن چندین سحن شد . البته یه خوبی کوچولو داشت . مداحان بزرگی چون جاح محمود کریمی معروف . مداح معروف مصطفوی و نیز جناب دکتر رفیعی را از نزدیک دیدیم . و یه خبر بهتر که از مرکز صدا و سیمای مشهد امده جهت فیلم برداری برای پخش در تلویزیون امده بودند که من برنامه ای ضبظ شده در اون شب را خودم  در فردای شب شب گشته در تلویزیون دیدم .

دیگه نمیخوام سرتونو درد بیارم .

درضمن  در این سفر آقایان
1.پور حسینی  ( تشکر ویژه از طرف خودم به خاطر شرکت ایشان در این سفر)
2. محمد رضا ترکی
3. مجتبی قویدل
4.طباطبایی
 همراهی کردند . . .
==============================

چندتا نکته :

1. به زودی قراره عکس های که گرفتیم را بذاریم .
2.نظر سنجی جدید برگزار کردم  .
3. نتایج نظر سنجی جدید را هم خواهم گذاشت .طبقه بندی: اخبار C D T S ،  اخبار (دبیرستان سید الشــهدا) ،  خاطرات،  ویـژه مـنــاســـبــت هـــا ، 
.::.